Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Notiks veselības veicināšanas pasākums “Sevis iepazīšana citā vidē jauniešiem”
Autors: Elīna Puķe | 22.10.2018 | Komentāru nav

Sevis iepazīšana plakāts28. oktobrī  projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” (projekta identifikācijas 9.2.4.2/16/I/049) ietvaros Jēkabpils Mežaparkā, no plkst. 12:00 notiks pasākums “Sevis iepazīšana citā vidē jauniešiem”, ar mērķi aktīvi darboties ārpus ierastās vides - risināt sevis iepazīšanas uzdevumus, iegūt pozitīvas emocijas, popularizēt veselīga uztura un dzīvesveida pamatprincipus.

Pasākuma laikā dalībniekiem būs nepieciešams atrast konkrētus kontrolpunktus, kuros jāatbild uz jautājumiem par veselīgu uzturu un dzīvesveidu, kā arī jāizpilda kāda sportiska aktivitāte.

Orientēšanās pasākumā aicināti piedalīties aktīvas un veselīgas dzīves piekritēji  ērtos apavos, laika apstākļiem piemērotā apģērbā un bruņojušies labā garastāvoklī.

Reģistrācija pasākumam no plkst.11:00 Jēkabpils Mežaparka meža namiņā. Piedalīties tiek aicinātas komandas no diviem līdz trim cilvēkiem sastāvā.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Atraktīvākajiem un veiklākajiem dalībniekiem būs iespēja savā īpašumā iegūt balvas.

Pasākumu organizē: biedrība “Veloklubs Līvāni” , “LIVELO”.
E-pasts: kaspars.lipskis@inbox.lv; tel.:28372790.

Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/049  "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī" tiek īstenots darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.