Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 14. aprīlim, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Notiks pasākums "Sevis iepazīšana citā vidē"
Autors: Elīna Puķe | 26.06.2019 | Komentāru nav

Pasakums_sevis_iepazisana_plakats
29. jūnijā projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” (projekta identifikācijas 9.2.4.2/16/I/049) ietvaros Jēkabpils Mežaparkā, plkst. 12:00 notiks pasākums “Sevis iepazīšana citā vidē jauniešiem”, ar mērķi aktīvi darboties ārpus ierastās vides - risināt sevis iepazīšanas uzdevumus, stimulēt emocijas, nodarbināt atmiņu, iepazīt veselīga uztura pamatprincipus un fiziski kustēties. Pasākuma laikā dalībniekiem būs nepieciešams pārvarēt 10 šķēršļus jeb stacijas, piemēram, rāpošanas zem tīkla, iegaumēšanas stacija, veselīga uztura pārbaudes stacija, atmiņas pārbaudes stacija u.c.  Pasākumā aicināti piedalīties visi interesenti.

Reģistrācija pasākumam no plkst.11:00 Jēkabpils Mežaparka kalna namiņā.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Atraktīvākajiem un veiklākajiem dalībniekiem būs iespēja savā īpašumā iegūt balvas.

Pasākumu organizē biedrība Biedrība Sporta klubs Mustangs fitnessvfs@gmail.com; tel.:27034393.