Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Noslēgusies konkursa–izstādes „Rakstu darbi” 1. kārta
Autors: Alise Kļaviņa | 10.03.2015 | Komentāru nav

9. martā Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā noslēdzās vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa-izstādes „Rakstu darbi” un radošo spēļu darbnīcas - konkursa 1. kārta! Konkursā no Jēkabpils pamatskolas, Jēkabpils 2. vidusskolas, Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra, Jēkabpils Valsts ģimnāzijas un Jēkabpils 3. vidusskolas audzēkņiem tika iesūtīti 27 vizuālās, 7 vizuāli plastiskās mākslas darbi un viena radošā spēļu darbnīca. Jauno mākslinieku sniegumu vērtēja Daina Eglīte – māksliniece, Jēkabpils rajona mākslas skolas skolotāja, Daina PorieteJēkabpils Bērnu un jauniešu centra vizuāli lietišķās mākslas pulciņu skolotāja, Ieva Cakule – šobrīd Eiropas valodu un kultūru studiju studente, studējusi Datordizainu, kura ietvaros apguvusi akadēmisko zīmēšanu, gleznošanu, rasēšanu, kompozīciju, krāsu mācību un citus ar māklsu saistītus mācību priekšmetus. Žūrijas galvenais uzdevums bija novērtēt un izvirzīt uz konkursa 2. kārtu 5 vizuālās mākslas, 3 vizuāli plastiskās mākslas darbus, kā arī neierobežota skaita radošo spēļu darbnīcas. Vērtēšanas procesa laikā žūrija atzinīgi izteicās par jauno mākslinieku sniegumu, akcentējot mākslas vērtēšanas īpašības un subjektivitātes lomu vērtēšanas procesā.

Žūrijas kopvērtējuma rezultātā uz konkursa 2. kārtu tika izvirzīti:

Vizuālās mākslas autoru darbi:

  • Lolita Germane „Austras koks” (Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra pulciņš „OTA”, skolotāja Inga Kovaļevska)
  • Inese Skrimble „Auseklītis agri lēca, Saules meitas gaidīdams.” (Jēkabpils 2. vidusskola, skolotāja Anna Koroļkova)
  • Lina Smolova „Laimes putns” (Jēkabpils 2.vidusskola, skolotāja Anna Koroļkova)
  • Jeļena Kisēļčuka, Ēriks Līcis „Ugunsraksti peld pa Daugavu” (Jēkabpils 2.vidusskola, skolotāja Anna Koroļkova)
  • Mārcis Briška „Veltījums Krišjānim Baronam” (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, skolotāja Elga Skrebele)

Vizuāli plastiskās mākslas autoru darbi:

  • Patrīcija Vegnere, Paula Ancāne, Agnese Ozola „Dievīts raksta debesīs vienu mazu grāmatiņu” (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, skolotāja Elga Skrebele)
  • Lelde Vītola „Bij manā pūriņā izrakstīti gabaliņi” (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, skolotāja Elga Skrebele)
  • Monta Pole, Evelīna Auziņa, Samanta Kuročkina, Katrīna Luciva, Sintija Ceriņa,  Indra Geidāne,  Regnārs Jānis Krūmiņš, Elizabete Ieviņa, Katrīna Ginde „Pagātnes pēdu raksti” (Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs, skolotāja Anda Ozoliņa-Krūmiņa)

Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra “Bērnu mākslas studijas” radošā spēļu darbnīca, skolotāja Anda Ozoliņa-Krūmiņa.

Sveicu visus dalībniekus ar uzvaru! Darbi patiešām ir brīnišķīgi... Turēsim īkšķus par mūsējiem, kas izvirzīti uz konkursa nākamo kārtu! Un izsaku lielu pateicību visiem, visiem jaunajiem māksliniekiem un skolotājiem par paveikto!

Konkursa 2. kārta norisināsies 2015. gada 8. aprīlī Daugavpilī, bet vēl līdz 10.03.2015. plkst. 16:00 visiem interesentiem ir iespēja aplūkot konkursantu veikumu Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra metodiskajā kabinetā (1. korpusa 2. stāvā)!

 

Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa-izstādes „Rakstu darbi” un radošo spēļu darbnīcas - konkursa 1. kārta