Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Noslēgušās radošās darbnīcas “Bagātību sala - 3”
Autors: Lilija Ražinska | 30.06.2019 | Komentāru nav

Noslēgušās brīvā laika pavadīšanas klubiņa “Laipa” organizētās radošās darbnīcas “Bagātību sala - 3” , kas notika no 17.-21. junijam pie Radžu ūdenskrātuves. Darbnīcās piedalījā 16 bērni vecumā no 7 līdz 11 gadiem. Tika gatavoti gan stilīgi aksesuāri Līgo svētkiem, gan interesanti telpu dekori. Katru dienu organizējām arī izzinošas, atraktīvas un sportiskas aktivitātes. Bērniem ļoti patika pārgājiens apkārt Radžu ūdenskrātuvei. Tā kā laiks bija karsts un saulains, lielu prieku sniedza ūdens prieki um smilšu skulptūru gatavošana centrālajā pludmalē. Visnepacietīgāk tika gaidīta pēdējā diena- ekskursija uz Rīgas ZOO.

Paldies visiem, kas atbalstītāja: Jēkabpils BJC, Jēkabpils pilsētas pašvaldībai, atpūtas bāzes “Radži” kolektīvam- par pasakaini skaisto vietu, kafejnīcai “Doma”- par gardajām pusdienām, autobusu parkam- par autobusu ekskursijai.

Lai arī kopā pavadītās dienas paskrēja zibenīgi, ir iegūti jauni draugi, skaistas atmiņas, pašu gatavoti radoši darbiņi......un vēlme atkal satikties un kopā būt arī nākošajā gadā- “Bagātību salā-4”.

Radošo darbnīcu vadītajas: Ilze Balode un Ina Rogoļeva

 

Apraksta nav!