Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Noslēdzies 1.-5.klašu vizuālās mākslas konkurss “Ziemas noslēpumi”
Autors: Everita Stradiņa | 08.02.2023 | Komentāru nav

Klusajā un saltajā laikā, kad dabā vēl valda ziemas miers, kad vakari vēl gari un tumši, Jēkabpils novada skolu interešu izglītības mākslas programmu pulciņu audzēkņi ļāvās iztēlei un radošām fantāzijām. Ir tapuši 43 vizuālās mākslas darbi, kuros uzminams un atklājams ikviena dalībnieka iedomātais ziemas noslēpums.

Visi darbiņi no 1. līdz 28. februārim apskatāmi izstādē Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centrā. Izstādē pārstāvētas septiņas novada izglītības iestādes: Jēkabpils 2. un 3.vidusskola, Jēkabpils novada BJC, Krustpils pamatskola, Aknīstes, Viesītes un Salas vidusskolas.

Vērtēšanas komisija, kuras sastāvā bija Jēkabpils mākslas skolas skolotājas Vēsma Lukstiņa un Sigija Šķēle-Tomiņa, kā arī Jēkabpils Valsts ģimnāzijas vizuālās mākslas skolotāja Elga Skrebele, atzinīgi izteicās gan par skolotāju ieguldījumu, gan bērnu radošajām spējām. Interesantie darbu nosaukumi liecināja par autora vēlmi vēl spilgtāk izcelt savu domu.

Izvērtējot darbus pēc noteiktajiem kritērijiem (atbilstība tēmai, autora individuālais redzējums, kompozīcijas risinājums un tehniskā izpildījuma kvalitāte), tika noskaidroti veiksmīgākie darbu autori.

1.-3.klašu grupā:
1.vieta Beātei Kvederei (Aknīstes vidusskola)
2.vieta Letīcijai Rogožai ( Aknīstes vidusskola)
3.vieta Matīsam Puķānam (Aknīstes vidusskola)

4.-5.klašu grupā:
1.vieta Anastasijai Ušakovai (Jēkabpils 2.vidusskola)
2.vieta Jeļizavetai Isajevai (BJC)
3.vieta Erlendam Krivšičam (Jēkabpils 2.vidusskola)

Paldies visiem konkursa dalībniekiem un skolotājiem!

Lai radošums turpina izpausties un spraucas - nu jau uz pavasara pusi!

 

BJC_Ziemas_noslepumi_afisa