Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Noritējusi Jēkabpils 16.jauniešu konference “Veiksmes kods”
Autors: Elīna Puķe | 19.12.2018 | Komentāru nav

13.decembrī no plkst 11.00 līdz 15.00 Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā notika Jēkabpils pilsētas 16. jauniešu konference “VEIKSMES KODS”. Uz konferenci tika aicināti 8.-12.klašu jaunieši no pilsētas un tuvāko novadu skolām.

Konference tika atklāta ar Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra direktora uzrunu, pēc kuras sekoja mūziķa Andra Kiviča muzikāls priekšnesums. Jaunieši ar video, prezentāciju, teatrālu priekšnesumu palīdzību prezentēja savus mājasdarbus, kuros atspoguļoja savu izpratni konferences tēmu .

Dienas gaitā jauniešiem bija iespēja darboties 6 darba grupās, kuras vadīja kolorīti dažādu jomu  eksperti.

Latviešu poproka un elektroniskās mūzikas grupas “Triānas Parks”  dalībniece Agnese Rakovska vadīja darba grupu “Harizma”, kurā ar jauniešiem diskutēja par ārējo tēlu, harizmu. Savukārt  jauniešu studijas „BaMbuss” vadītāja Līga Siliņa savā darba grupā - “Līderība” - ar neformālās izglītības rīkiem skicēja līdera portretu.

Darba grupu “Drosme” vadīja improvizācijas teātra “TeaTree” vadītāja un dibinātāja Mairita Strūberga, kura ar jauniešiem runāja par tādām lietām kā spontānums, nebaidīšanos kļūdīties, improvizācija.

Biedrības "Jēkabpils NVO resursu centrs" brīvprātīgā darba projekta vadītāja, jaunatnes darbinieks Evelīna Elksnīte savā darba grupā “BRĪVPRĀTĪBA” apsprieda brīvprātības nozīmību.

Jēkabpils sporta centra sporta speciāliste Dace Valtere darba grupā “Kustība” diskutēja par fizisko aktivitāšu nozīmību jauniešu ikdienā.

Darba grupā “Komunikācija” latviešu mūziķis, dzejnieks, mūzikas un tekstu autors un raidījuma "Rampas Ugunis" vadītājs Andris Kivičs stāstīja par ķermeņa valodu, ārējo tēlu kā veiksmīgas komunikācijas pamatprincipiem.

Par konferences pozitīvo gaisotni parūpējās smaidīgā pasākuma vadītāja Zane Ozola.

Pēc darba tematiskajās grupās jauniešiem bija iespēja noklausīties Agneses Rakovskas muzikālo priekšnesumu. Pasākuma eksperti akcentēja, ka Jēkabpilī dzīvo fantastiski jaunieši, kas patiešām ir gatavi mācīties daudz jauna un cer uz vēl kādu sadarbību. Arī jaunieši bija sajūsmā, jo bija daudz, kas pamācošs un negaidīja, ka būs tik interesanti, smieklīgi un noteikti izglītojoši.

Paldies Jēkabpils pilsētas pašvaldībai par atbalstu konferences organizēšanā!