Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Norisinājies Jēkabpils novada skolu skolēnu skatuves runas konkurss
Autors: Everita Stradiņa | 15.04.2022 | Komentāru nav

BJC_skatuves_runa_plakatsMarts šajā mācību gadā bija rosīgs tiem skolu audzēkņiem, kas gatavojās ikgadējam skatuves runas konkursam. Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šoreiz konkurss notika attālināti, audzēkņi savus priekšnesumus iesūtīja video formātā. Kopumā piedalījās 47 daiļrunātāji no 1. līdz 12. klasei.

Savukārt, aprīļa pirmā nedēļa bija spraiga vērtēšanas komisijai. Tās sastāvā bija Pļaviņu vidusskolas Valodu jomas metodiskās komisijas vadītāja, latviešu valodas un literatūras skolotāja, bibliotekāre Silga Stučka, Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Druveniece un Jēkabpils Galvenās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas vadītāja Ilona Švābe. Vērtēšanas komisijas pārstāves atzinīgi novērtēja skolēnu gribasspēku un drosmi piedalīties konkursā, kā arī izteica lielu pateicību skolotājiem, kas rada interesi skolēnos un palīdz viņiem sagatavoties. Saulaini, interesanti, radoši un priecīgi! Tā var raksturot šo konkursu.

Pēc vērtējumu apkopojuma Augstāko pakāpi ieguva 5 dalībnieki, 1.pakāpi – 28 un 2.pakāpi – 14 konkursa dalībnieki. 20 ir izvirzīti tālāk uz konkursa 2.kārtu, ko organizē Valsts izglītības satura centrs.

Paldies visiem par paveikto! Turam īkšķus par 2.kārtas dalībniekiem!