Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Nometnes “Veselības bode” un “Veselā miesā, vesels gars!”
Autors: Lilija Ražinska | 18.06.2018 | Komentāru nav

Nometnēs kopā piedalījās 48 bērni (24 katrā nometnē), kās pārstāvēja gan Jēkabpils pilsētu, gan Viesītes un  Salas novadus.

Darbošanās neformālās un sportiskās aktivitātēs, kā arī radošajās darbnīcās, palīdzēja bērniem izprast un likt aizdomāties par to, ka veselīgs dzīvesveids ir pamats labai pašsajūtai un sasniegumiem mācībās un sportā. Tas nodrošina pilnvērtīgu organisma attīstību un labu izskatu, dod vairāk enerģijas un pasargā no slimībām. Cik svarīgi ievērot personīgo higiēnu, rūpējoties par savu ārējo izskatu un ķermeni. Lai vienmēr no rīta būtu možs un labā garastāvoklī, jāievēro dienas režīms un nav jāpavada ilgas stundas pie datora vai telefonā, jo daudz interesantāk ir sarunāties, draudzēties un jautri pavadīt laiku.

Lai sasniegtu nometnē uzstādīto mērķi un uzdevumus, katru dienu 3 dažāda veida aktivitātēs, darbojoties radoši, sportiski un neformāli, soli pa solim iepazinām vitamīnu pasauli, graudaugu, dārzeņu un augļu lielo lomu veselības stiprināšanā. Mācījāmies draudzēties, atbalstīt viens otru, daloties ar pozitīvām emocijām un komplimentiem.

Savu fizisko sagatavotību ikviens varēja pārbaudīt “Tarzāna trasē”, Daugavpilī. Šeit varēja gan izsmieties, gan izkliegties pēc sirds patikas,, gan arī pa kādai asarai nobirdināt, lai pārvarētu bailes, nedrošību un tomēr pievarētu sev uzstādīto mērķi.

Desmit kopā pavadītā dienās dzīvojām un ēdām veselīgi un aicinājām to darīt un ievērot arī vecākus. Bija skumji šķirties. Savās anketās, kad vaicājām, kas patika un nepatika, kādi būtu ieteikumi nākamā gada nometnēm, bērni teica pārsvarā tikai labus vārdus: pateicās par nometni, kas bija jautra un izzinoša, kā arī iegūti jauni draugi. Labprāt darbotos 2 nedēļas. Labus vārdus saņēma arī laipnās un jaukās skolotājas. Nometnei noslēdzoties, bērni aiznesa mājās skaistos pašu rokām darinātos darbus. Lai mums visiem jauka vasara! Tiksimies nākamgad jūnijā!