Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Neformālās apmācības jauniešiem “Mērķē augstāk”!
Autors: Rolands Fedotovs | 19.04.2014 | Komentāru nav

Apmācības notika laika posmā no 2014.gada 7.-9.martam Bauskā, viesu namā „Bērzkalni” un no 11.-13.aprīlim Talsu novadā, Vandzenes pag., Vandzenē, viesnīcā „Rezidence”. Sešu dienu apmācības „Mērķē augstāk” tika sadalītas 2 daļās, katrā reizē pa 3 dienām Bauskā un Vandzenē. Otrajā tikšanās reizē satikās un kopā darbojās Zemgales un Kurzemes jaunieši. No Jēkabpils Zemgali pārstāvēja organizācijas „Jauniešu kluba „13. Pirmdiena’’” dalībnieks Rolands Fedotovs. Apmācību mērķis bija apgūt jaunas zināšanas kā sasniegt mērķi, kā sevi motivēt, kā pareizi izvirzīt mērķi, kā to realizēt.

Jau pirmajā dienā projekta dalībnieki ātri sadraudzējās un iepazinās, to nodrošināja aktivitātes, kas veicināja vārdu iegaumēšanu un savstarpēju sadarbību. Apmācībās tika runāts par tādām tēmām kā: komunikācija un sadarbība, resursi, to veidi un ieguves avoti, mērķu izvirzīšana, sasniegšana un izvērtēšana.

Kopīga darbošanās grupās, izmantojot interesantas metodes, piemēram, kopīga video veidošana, darbs komandās un diskusijas grupās, kur varēja dalīties savā līdzšinējā pieredzē un sniegt savstarpējo atbalstu, apmācību teoriju padarīja ļoti interesantu un aizraujošu. Ikvienas dienas noslēgumā bija kāds interesants un aizraujošs neformāls pasākums, kas vēl jo vairāk veicināja dalībnieku sadraudzību, saliedētību. Kopā smējāmies līdz asarām acīs, cīnījāmies kā viena vesela komanda.
Kopumā projekta laikā es ieguvu sev jaunus draugus. Esmu sapratis, kā sevi motivēt un kā izvirzīt sev mērķi, lai tas tiešām būtu sasniedzams. Piedaloties šajā projektā, esmu kļuvis atvērtāks pārmaiņām, elastīgāks, komunikablāks un guvis iedvesmu tālākam darbam.

Apmācības JSPA „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras” īstenotās Latvijas un Šveices sadarbības programmas "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos" ietvaros. Vairāk informācijas www.jaunatne.gov.lv