Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Mobilais Lāčplēsis un Laimdota 2014
Autors: Lilija Ražinska | 04.12.2014 | Komentāru nav

Titulu “Mobilais” iegūst ašie, brašie, foršie un pozitīvi uzlādētie – komanda no JVĢ!

27.novembrī, ceturtdien Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā noslēdzās 7.-9.klašu konkurss “Mobilais Lāčplēsis un Laimdota 2014!”. Šogad dalībai bija pieteikušās 5 komandas: 2 no JVĢ, 2 no Jēkabpils 3.vsk un Krustpils psk.

Rezultātā godalgoto I pakāpes diplomu izcīnīja JVĢ komanda “Lai ir!”, skolotāja un līdzjutēja Sandra Bondare, II pakāpes diploms Krustpils psk. komandai “Ašie” ar sirsnīgo atbalstītāju Aivitu Ķiploku priekšgalā, bet III pakāpes diploms 8.a klasei - “Mobilajiem Lūšiem” no JVĢ, kurus iedvesmoja skolotāja Anita Grigaloviča. Pateicības saņēma komandas “Ugunīgie”, skolotāja Ingūna Ūbele un “Zaļie mākoņi”, skolotāja Santa Svile no Jēkabpils 3.vidusskolas.

Savu redzējumu par to, kāds jauniešu  skatījumā ir Mobilais Lāčplēsis un Laimdota, konkursa dalībnieki  izpauda, pieejot mājas darba sagatavošanai ļoti radoši: īsos skečos par Lāčplēša un Laimdotas rašanos, iepazīstinot skatītājus un žūriju ar jaunajām  aplikācijām par mūsdienu mobilo jauniešu dzīvi, izdejojot dažādos muzikālajos ritmos.

Zināšanas un prasmes komandu dalībnieki iemēģināja 6 stacijās: kreatīvajā, muzikālajā, izdziedot latviešu tautas dziesmas, saliedējošā - mācoties vienoties un darboties komandā, paveicot vienotu uzdevumu. Telekomunikāciju torņi tapa radošajā, bet erudītā atsvaidzināja zināšanas no vēstures un ģeogrāfijas. Kā izrādījās, pats sarežģītākais uzdevums veiklības stafetēs, kas prasīja visilgāk laika, bija pareizās atslēgas noteikšana piekaramajām atslēgām.

 

 

Paldies visiem staciju vadītājiem un jauniešu kluba “13.pirmdiena” jauniešiem par brīvprātīgo darbu.

Paldies par atsaucību žūrijai: Irīnai Burnaševai (popgrupa “Latgales dāmu pops”), Dacei Druveniecei (JVĢ direktora vietniecei), Ingai Pazuhai (Jēkabpils BJC), Imaldai Žurilai (jauniešu klubs “13.pirmdiena”), Andrim Rutko (Jēkabpils pilsētas pašvaldības deputāts) un Normundam Pastaram (Rekrutēšanas un jaunsargu centra 2.novada jaunsargu instruktoram). Kā arī konkursa vadītājiem Gerdai un Ritvaram (jauniešu klubs “13.pirmdiena”).