Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Mazpulcēni ciemos pie Jēkabpils dzīvnieku patversmes ķepām!
Autors: Lilija Ražinska | 21.06.2018 | Komentāru nav

Jēkabpils BJC mazpulcēni ar ģimenēm un sadarbībā ar Jēkabpils jauno mākslinieku Paulu Veselovu piekto gadu piedalās labdarības akcijā „Palīdzēsim Jēkabpils dzīvnieku patversmes ķepām!”. Akcijas laikā tiek vākti ziedojumi: barība, segas un citas nepieciešamas mantas Jēkabpils dzīvnieku patversmes dzīvnieciņiem un cepti cepumiņi sunīšiem. Patiess prieks ir par mazpulcēnu ģimenēm, kuras šajā akcijā piedalās vairākus gadus. Akcijas noslēgumā uz patversmi dodas divi čaklākie ziedotāji un Pauls Veselovs. Šogad dzīvnieciņus patversmē apciemoja Adriana Putko un Laura Baltmane. Meiteņu pārdomas par dzīvnieku patversmē redzēto un emocijām pēc tam.

„Man patversmē patika, jo es mīlu dzīvniekus. Pēc patversmes apciemojuma es biju bēdīga, jo man ir žēl dzīvnieku, kuri ir pamesti. Patversmē bija dažādi suņi un kaķi. Ciemošanās reizē es baroju suņus ar paštaisītiem cepumiem no auzu pārslām un maltas gaļas, aknām. Bija patiess prieks, ka sunīši tos notiesāja ar gardu muti. Mājās pastāstīju par patversmē redzēto. Mēs nolēmām, ka no patversmes ņemsim sunīti, kuram ir viens gads, neliela auguma un patversmē ir nesen. Viņš man iepatikās uzreiz. Es ieteiktu cilvēkiem, kuri grib mājās suni vai kaķi, apdomājiet un izvērtējiet šo lēmumu. Vai dzīvnieks neapniks? Vai pietiekami veltīsiet laiku? Vai spēsiet par dzīvnieciņu rūpēties?”

Adriana Putko, Jēkabpils BJC mazpulka dalībniece

 

„Es ar ģimeni labdarības akcijā dzīvnieku patversmei ar Jēkabpils BJC mazpulku piedalos otro gadu. Man patika patversmē, jo tur ir dažādi suņi un kaķi, kurus varēja samīļot un pabarot ar paštaisītajiem cepumiņiem, kurus mēs cepām mazpulkā ar vadītāju Sandru Āriņu. Man bija ļoti žēl, jo suņiem bija maz ziedojumu. Man bija arī žēl viena sunīša, kuram ir viens gadiņš un viņš vēl nav pieradis pie dzīves patversmē. Man gribējās pilnīgi visus sunīšus un kaķīšus paņemt sev līdzi uz mājām. Es ieteiktu cilvēkiem paņemt no patversmes suni vai kaķi, jo dzīvnieki dāvā laimi un prieku, jo īpaši bēdās. Arī paši dzīvnieki mājās ir laimīgi un priecīgi.”

Laura Baltmane, Jēkabpils BJC mazpulka dalībniece

Sandra Āriņa, Jēkabpils BJC mazpulka vadītāja