Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

"Manī ienācis pavasaris"
Autors: Everita Stradiņa | 11.04.2018 | Komentāru nav

Sveicināti visi, kam mīļš pavasaris! Uz ikgadējo koncertu 20. aprīlī, plkst. 18.00 Jēkabpils Tautas namā jūs aicina Bērnu un jauniešu centra vokālo ansambļu „Supermeitenes” un “Kamolītis” dziedātāji un vadītāja Iveta Januševska.

Ar ko mums saistās pavasaris?

Lai arī ārā aukstums, iekšienē taču jau viss rosās – riešas koku pumpuri, zem sniega segas rosās pirmie asni, telpas siltumā podiņos plaukst hiacintes un narcises, jau zied pūkaini pūpoli, pakšķ lāstekas, sāk rūkt strautiņiun gribas skanēt tiem līdzi. Pavasara smarža nelīdzinās nevienai citai! To var sajust jau tagad, tā ir tāda rūgtensalda siltas un mitras zemes smarža. Vēlāk tai pievienosies reibinošas pumpuru, pirmo pavasara ziedu, pērno lapu, pavasara tīrīšanas un ugunskuru dūmu smaržas.

Savā koncertā mēs dziedam par sauli, Latvijas dabu, daudzveidīgi zaļo krāsu gammu, draugiem un prieku. Mēs dziedam vējojot, čalojot, smejot un, mīlot mūsu mīļo zemīti! Mums patīk pārsteigt savus klausītājus!

Manī jau ienācis pavasaris! Un Tevī?

Tautas nama pasākumu organizatore
Everita Stradiņa

 

Ienācis pavasaris koncerta afiša