Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Mākslas nedēļas „EXTREME SKETCHING” apbalvošana
Autors: Elīna Puķe | 07.02.2017 | Komentāru nav

No 23. – 29. janvārim portālā www.draugiem.lv lapā „Jēkabpils BJC EXTREME SKETCHING” notika skicēšanas maratons, kurā piedalījās 40 dalībnieki vecumā no 10 – 18 gadiem. Katru dienu (7 dienu garumā)  interneta lapā „Jēkabpils BJC EXTREME SKETCHING” tika paziņota dienas tēma (piemēram,  „Basketbols”, „Brokastis”, „Mana Jēkabpils” u.c.) par kuru dalībniekiem bija jāskicē, jānofotografē skices un jāiesūta lapas administrācijai. Savukārt administrācija darbus ievietoja galerijās, kuras varēja aplūkot visi lapas sekotāji.  Skices tika vērtētas trīs vecuma grupās.  Darbus vērtēja gan atbalstītāji, gan Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra žūrija. Līdz septiņu dienu skicēšanas maratona beigām izturēja 30 no 40 dalībniekiem.

2. februārī Jēkabpils Mežaparkā notika mākslas nedēļas dalībnieku noslēguma pasākums un apbalvošana. Dalībniekiem bija iespēja rast pozitīvas emocijas kameršļūkšanas trasē, mieloties ar gardu kliņģeri, tēju un , protams, tikt pie vērtīgām balvām.  Dalībniekus apbalvoja gan Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs, gan pasākuma atbalstītāji – Jēkabpils pilsētas pašvaldība, basketbola klubs „Jēkabpils”, cīņu organizatori „Warriors of the ring”, suši bāra „SAKURA”, drukātavas „DRUKO BALTIJA” . Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs apbalvoja šādus dalībniekus : 1. Vecuma grupā 1.vieta  Katrīnai Vegnerei, 2.vieta Amandai jermakovai, 3.vieta Evelīnai Stikānei, 2.vecuma grupā 1.vieta Jānim Baltmanim, 2.vieta Zanei Tabūnei, 3.vieta Karlīnai Porei, 3.vecuma grupā 1.vieta Līvai Šķimelei, 2.vieta Agnesei Brokai, 3.vieta Rēzijai Neifeldei. Protams, uzvarētāji ir visi dalībnieki, jo ar savu radošo domu , centību un izturību spēja pārsteigt un iedvesmot citus! Jāpiebilst, ka Pasaulē šāda skicēšanas maratonu prakse interneta vidē  ir ļoti populāra , taču Latvijā šādu konkursu  nav bijis un esam lepni, ka Jēkabpils pilsētas, novadu jaunieši ir šī pasākuma aizsācēji . „Skečings” ir jauns mākslas virziens, par kuru vairāk informāciju var atrast portāla www.draugiem.lv lapā „Jēkabpils BJC EXTREME SKETCHING”.

Paldies dalībniekiem, vecākiem, skolotājiem, atbalstītājiem! Pateicamies arī Jēkabpils sporta centram par iespēju  gūt pozitīvas emocijas kameršļūkšanas trasē un Kristai Kampānei par skicēšanas meistarklases video izveidošanu speciāli šim pasākumam.  Organizatori plāno arī nākamgad šāda tipa mākslas nedēļu.