Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Mācījās našķoties veselīgi!
Autors: Lilija Upīte | 19.09.2021 | Komentāru nav

Šī gada augusta mēnesī, kad karstais laiks bija mitējies, notika radošā darbnīca “Domā zaļi, dzīvo zaļāk-5”. Šī gada tēma: “Veselīgie našķi”. Nedēļa tika saplānota tā, lai tiktu  iekļautas gan sportiskās, gan izzinošās un praktiskās aktivitātes.

Kā tad tika pavadīta nedēļa?

Bijām Rūjienā, lai vērotu, kā  top saldējums, kādus produktus ražo un kā tad ražotne ir radusies. Protams, notika 9 saldējumu degustācija un  dāvanā saņēmām kasti ar saldējumiem. Kāds pat vēlējās kārumu aizvest māsai, bet neveiksmīgi, jo somā izkusa.

Praktisko aktivitāšu dienās gatavojām dažādus sorbertus, domājot savas receptes. Sorberts izdevās izcils, jo vecāki vēlējās uzzināt recepti.  Kalsnavā katrs tika pie sava “sapņu ķērāja’’.

Sportisko aktivitāšu dienās, sportoja gan Jēkabpilī, kur “Tautas bumba”  bija topā, gan Zanzibāra meža trasē, kur bija jāorientējas un jāatrod mošķi, Ķekavā.

Beidzamajā dienā tika aicināti vecāki, lai tiktu degustēts, bērnu gatavotais sorberts un lai vecākiem atklātu, ko tad bērni visu nedēļu bija darījuši un kā veicies. Jau 5. reizi notika erudīcijas konkurss “Bērni pret vecākiem’’, kurā bija jāatbild uz konkrētiem jautājumiem par saldējumu, tā gatavošanas procesu, par Rūjienas saldējuma ražotni. Konkursā    bērni bija zinošāki.

Šis pasākums beidzās ar pierakstīšanos nākošās vasaras pasākumam, kurā atklāsim visu par šokolādi.

Darbnīcu vadītājas Ilona Rimeiķe un Inese Pūcīte

 

 

BJC_nometne_receptes