Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 14. aprīlim, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Lieldienu darbnīcas klubā “Laipa“
Autors: Ilze Balode | 29.03.2018 | Komentāru nav

Baltā, aukstā ziema ir pagājusi un kaut arī sals negrib atkāpties, ir jūtama pavasara atnākšana. Spītējot pelēkumam dabā, klubiņā “Laipa“ cenšamies Lieldienas sagaidīt ar krāšņiem un krāsainiem darbiem.

26. marta pēcpusdienā klubiņā ir darbīgs noskaņojums gan lieliem, gan maziem. Katram ir iespēja pagatavot savu Lieldienu draugu: cāli vai zaķi , radīt savu telpas vai galda dekoru un, protams, rotāt olas. Visos izgatavotajos darbiņos netiek žēlotas krāsas, iztēle un radošums. Tiek minētas mīklas, apgūtas Lieldienu rotaļas un parašas.

Dodoties mājup, bērniem ir prieks par paveiktajiem darbiņiem, ar kuriem Lieldienās iepriecināt savus tuvākos, savu ģimeni, prieks par satiktajiem un jauniegūtajiem draugiem un radoši un darbīgi pavadīto pēcpusdienu.