Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Latvijas Mazpulku Zemgales-Latgales novadu rudens forums
Autors: Vita Talla | 14.10.2016 | Komentāru nav

Šī gada 8. oktobrī Latvijas Mazpulku Zemgales-Latgales novadu rudens forums notika Krustpils novada Sūnu pamatskolā. Jēkabpils BJC mazpulku pārstāvēja divi individuālie un viens grupas projekts. Pirmās vietas savās vecuma grupās ieguva Valters Verečinskis ar projektu "Lilijas" un Dana Atročenkova - "Picas garšvielas". Veiksmīgi forumā piedalījās arī grupas projekts "Latvijas karavīrs laikmetu griežos", kuru prezentēja un aizstāvēja Diāna Balode, Elizabete Zariņa. Šis projekts ieguva ielūgumu uz Latvijas Ģenerāļu kluba noslēguma pasākumu Bauskā, kas notiks 3. un 4. novembrī. Mazpulcēni ir gandarīti un lepni par saviem veikumiem!