Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Latvijas Mazpulku sporta spēles "Zaļais starts"
Autors: Lilija Upīte | 28.07.2022 | Komentāru nav

Šī gada pavasarī Rīgā, Grīziņkalnā, "Ghetto Games" pulcējās vairāk par 250 mazpulcēni no visas Latvijas un jaunieši no Ukrainas. Jēkabpils BJC mazpulku pārstāvēja: Beāte Paula Marķīza, Laura Baltmane, Ivo Krišjānis un Elizabete Jevdokimova. Mūsu komanda startēja vecākajā vecuma grupā. Sporta spēles sastāvēja no dažādām aktivitātēm: orientēšanās ar kontrolpunktiem pa Grīziņkalnu, virves vilkšanas un citiem izveicības, atjautības uzdevumiem un stafetēm.

Mums ļoti patika orientēšanās pa Grīziņkalna teritoriju, kur vajadzēja meklēt QR kodus, noskanēt tos un atbildēt uz dotajiem jautājumiem. Kontrolpunkti arī bija viena liela interesanta aktivitāte, kontrolpunktos vajadzēja pildīt dažādas stafetes, piemēram, viena no tām bija šautriņu mešana atmuguriski starp kājām, kas likās neiespējami, bet beigās nemaz tik traki nebija. Virves vilkšanā bija iespēja "mēroties" ar savas komandas kopējo spēku pret citām komandām.

Sporta spēļu laikā mazpulka vadītāji pina maskējošo aizsargtīklu Ukrainas armijai. Kopumā bija lieliski pavadīts laiks, iegūtas jaunas atmiņas, nedaudz zināšanas, pieredze un gandarījums par paveikto!

Jēkabpils BJC mazpulka priekšniece Beāte Paula Marķīza