Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Latvijas karavīrs laikmetu griežos
Autors: Elizabete Zariņa | 02.12.2016 | Komentāru nav

Novembrī - patriotisma mēnesī - jaunieši no visas Latvijas pulcējās projekta "Latvijas karavīrs laikmetu griežos" Bauskā. Zemgales novadu pārstāvēja Jēkabpils BJC mazpulka dalībnieces Linda Kaņepe, Diāna Balode, Elizabete Zariņa un Silvija Aizporiete. Šogad mazpulcēni izstrādāja projektu par Jāni Kreieru, kurš ir dzimis un dienējis Bauskā.

Pirmās dienas vakarā notika nakts orientēšanās sacensības pa Bauskas pilsētu un tās apkārtni.  Otrajā dienā - mācību ekskursijas pa Bauskas pili un pilsētas apkārtni, pasākums pilsētas galvenajā laukumā, kurā piedalījās militārās un Zemessardzes vienības, bet noslēgumā svinīgais pasākums un lāpu gājiens.