Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Latvijas dzimšanas dienā klubā "Atslēga"
Autors: Lilija Ražinska | 07.12.2018 | Komentāru nav

Jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas dzimšanas dienas nedēļā klubu „Laipa” un „Smaids” bērni un skolotājas tiekas klubā „Atslēga”, lai svinētu svētkus - mūsu Dzimtenes dzimšanas dienu. Arī šogad, 23. novembra pēcpusdienā, esam gaidīti, lai iemācītos ko jaunu, dalītos ar jau zināmo vai vienkārši lepotos, ka mūsu Dzimtene ir Latvija, ar skaisto dabu un neatkārtojamiem cilvēkiem.

Bērni tiek sadalīti 3 komandās. Pirmais uzdevums: sacerēt dzejoli par Latviju. Par skaistajām rindām prieks visiem. Viens no dzejoļiem:

Latvija,
Skaista, zaļa,
Zaļo, baro, aug
Latvija-labākā no visām.
Dzimtene.

Ar interesantiem un pārdomātiem jautājumiem seko viktorīna par Latviju. Pēdējais uzdevums, salikt puzli ar Latvijas dzīvnieku attēliem. Dzerot tēju un cienājoties tiek apkopoti rezultāti, bet ir skaidrs, ka ieguvēji ir visi. Ir uzzināts daudz jauna, iegūti draugi, būts kopā tik nozīmīgā brīdī: Latvijai-100.

Paldies „ Atslēgai” par uzņemšanu,
klubu” Smaids” un „Laipa” vārdā  Ilze Balode

 

"Atslēga" Latvijai 100