Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Lai brīnumskaista Skolotāju diena!
Autors: Nataša Valizera | 30.09.2016 | Komentāru nav

Sveiciens Skolotāju dienā no „Roku darbu” pulciņa meitenēmSkolotāji...  Teiksim lakoniski, vienkārši un no sirds – PALDIES, ka esat!

„Skolotājs atbildēs un mācīs, kā uzdot jautājumu.

Skolotāja pirms skolas iepirkšanās laikā iepirkuma ratiņos vienmēr ir ielikti papildu zīmuļi, krītiņi un piezīmju grāmatiņas, jo Skolotājs zina, ka vienmēr būs kāds, kam tas būs nepieciešams.

Ja nepieciešams, skolotājs savam skolēnam būs mamma vai tētis.

Skolotājs tic, ka nav sliktu skolēnu, ir tikai izaicinājumi.

Skolotājs paliek dusmīgs, kad redz bērnā potenciālu, kuru viņš neizmanto.

Skolotājs pieņems pārmaiņas un pielāgosies, kamēr vien viņam būs iespēja mainīt un pielāgoties.

Skolotājs izglīto katru skolēnu, lai viņš parādītu savu labāko sniegumu, un, ja kāds vai kaut kas kavē šo mācību procesu, skolotājs liek tam pazust/doties prom.

Skolotājs liks skolēniem raudāt, smieties, palikt ļoti dusmīgiem un jautāt "KĀPĒC?". Skolotājs raudās, smiesies, paliks dusmīgs un jautās "KĀPĒC?", esot kopā ar skolēnu.

Skolotājs māca skolēnus, nevis mācību priekšmetus.

Skolotāji ir dāvana. Lolojiet tos.”

Nataša Valizera, māte, skolotāja, blogere

sveiciens Skolotāju dienā no „Roku darbu” pulciņa meitenēm