Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Lāčplēši un Laimdotas pētīs kosmosu!
Autors: Sarmīte Stikāne | 13.11.2013 | Komentāru nav

Sveiks! Vai esi iztēlojies sevi lidojam visumā starp tik daudziem spīdekļiem un planētām? Un skatījies nakts debesīs līdz sajūtai, ka lido bezsvara stāvoklī? Vai proti sameklēt debesīs Polārzvaigzni vai Lielā Lāča zvaigznāju?  Kādēļ Lielos Greizos ratus dēvē tieši tā?

Ja vēlies uzzināt, piedzīvot un veidot pats savām rokām, aicinām pieteikties dalībai konkursā „Kosmiskie Lāčplēši un Laimdotas!”, kas 28.11. norisināsies Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā. Sākums plkst. 16.00.

Konkursa mērķauditorija – 7.-9. klašu skolēni. Komandā 10 cilvēki (5 meitenes un 5 puiši).

Mājas darbs
Jūs esat vieni no visumā esošās planētas iedzīvotājiem, kuri ieradušies uz pieņemšanu pie Zvaigžņu pavēlnieces. Iepazīstiniet ar savas planētas iedzīvotājiem un viņu ikdienu. Pārsteidziet Zvaigžņu pavēlnieci ar savu radošo izdomu, talantu, spējām. (laiks līdz 3 min.)

Pasākuma valstības, kuras Tavai komandai būs jāapmeklē un jāapliecina savas zināšanas un prasmes:

v     Kreatīvā debesu valstība
v     Radošā zvaigznāju valstība
v     Analītiskā valstība
v     Einšteina valstība
v     Reaktīvā valstība

Nāc pats un aicini draugus! Zvaigžņu pavēlniece ir sagatavojusi pārsteigumu!

Pēc lielā darba — ballīte līdz plkst. 21.00.

Konkursa atbalstītāji un draugi – Jēkabpils pilsētas pašvaldība un Bērnu zinātnes centrs Z(in)oo no Cēsīm.

Pieteikties aicinām līdz 21. novembrim elektroniski lilija.razinska@inbox.lv, sarmite.stikane@inbox.lv vai pa tālruni 65231284, 65232125.

Konkursa plakāts šeit.