Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Kosmosa pazinēji mitinās JVĢ!
Autors: Dace Kalniņa-Aleksandrova | 05.12.2013 | Komentāru nav

28. novembrī Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā norisinājās konkurss 7.–9. klašu skolēniem "Kosmiskais Lāčplēsis un Laimdota 2013!". Kopā konkursā piedalījās piecas komandas, kas pārstāvēja JVĢ, Jēkabpils 3. vidusskolu un Rubeņu pamatskolu. Pasākumu vēroja un vērtēja kompetenta žūrija un pati Zvaigžņu pavēlniece. Vispirms komandas iepazīstināja ar savas planētas iedzīvotājiem, viņu iemīļoto mūziku un paradumiem, bet pēc tam mērojās spēkiem piecās darbnīcās: kreatīvajā, radošajā, analītiskajā, Einšteina, kā arī reaktīvajā valstībā.

Ar viena punkta pārsvaru 1.vietu konkursā ieguva JVĢ 9.a klases komanda "X&Y" (skolotāja Dace Druveniece), 2.vietu ieguva Rubeņu pamatskolas komanda "Rubenjoni" (7., 8., 9.klašu apvienotā komanda, skolotāja Ilona Kantāne), bet 3.vietu – Jēkabpils 3. vidusskolas 7.a klases komanda "Kvāoārs" (Santa Svile) . Veicināšanas balvas un žūrijas atzinību saņēma arī JVĢ 7.a klases komandas "Lūši" (skolotāja Anita Grigaloviča) un "Kaktusija" (7.d klase, skolotāja Edīte Vārna). Konkursa godalgoto vietu ieguvēji balvās saņēma biļetes uz cirka izrādi, prāta spēli un žurnāla "Ilustrētā Junioriem" abonementu visam gadam.

Pasākuma noslēgumā Zvaigžņu pavēlniece "uzbūra" iluzionistu Valdemāru, kurš turpināja BJC zāli piepildīt ar maģijas burvību.

Jautro un izzinošo pasākumu atbalstīja Jēkabpils pilsētas pašvaldība un Bērnu zinātnes centrs "Z(in)oo" no Cēsīm.

BJC teātra pulciņa skolotāja Dace Kalniņa-Aleksandrova

 

Konkurss 7.–9. klašu skolēniem "Kosmiskais Lāčplēsis un Laimdota 2013!"