Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Konkurss „KOMPETENTIE Lāčplēši un Laimdotas!”
Autors: Lilija Ražinska | 21.11.2017 | Komentāru nav

Novembra mēnesis Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā jau tradicionāli aicina mūsu pilsētas aktīvos skolēnus piedalīties konkursā  “Lāčplēši un Laimdotas”. Ik gadu pasākumam ir sava tematika un saturs. Esam sacentušies zināšanās un erudīcijā par kosmosu, dabu un ģeogrāfiju, latvju tradīcijām, mūzikas dzīvi un citiem jautājumiem. Skolēni ir uzrādījuši labas zināšanas par dažādām dzīves jomām.

Šogad 23.novembrī plkst. 13.00 Bērnu un jauniešu centrā (Brīvības ielā 258) satiksies  3.-4.klašu komandas 8 cilvēku sastāvā, kas pārstāvēs Jēkabpils pamatskolu, Jēkabpils 3.vidusskolu, Jēkabpils BJC un Krustpils pamatskolu.

Skolēni gatavo 3 min garu prezentāciju “Mūsu kompetence/kompetences Latvijai!” un uzsaukumu pārējiem konkursa dalībniekiem.

Konkursa gaitā savas zināšanas un prasmes būs jāpierāda digitālajā, sociālajā, kultūras, valodas, komunikatīvajā un radošajā darbnīcā.

Konkurss tiek organizēts sadarbībā ar jauniešu klubu “13.pirmdiena” Jēkabpils pilsētas pašvaldības apstiprinātā  projekta “Caur KOMPETENCĒM uz REZULTĀTU” ietvaros!

Novēlēsim veiksmi jaunajai paaudzei!

 

Lāčplēši un Laimdotas kopbilde