Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Konkurss “Erudītākie Lāčplēši un Laimdotas!”
Autors: Līga Galdiņa | 25.11.2015 | Komentāru nav

26.novembrī plkst. 15.00  Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā norisināsies nu jau tradicionālais  konkurss “ Erudītākie Lāčplēši un Laimdotas!”

Šogad 9.klašu skolēnus aicināsim mēroties  zināšanās par  Jēkabpils, Latvijas vēsturi, ievērojamiem, kā arī sabiedrībā atpazīstamiem cilvēkiem, kultūru, zinātni un jauniešiem Latvijā. Dalībniekiem būs iespēja izpausties gan sportiski, gan radoši.

Dalību konkursā   pieteikušas komandas no Jēkabpils 3.vidusskolas, Jēkabpils 2.vidusskolas un Jēkabpils Valsts ģimnāzijas. Vēlēsim veiksmi jauniešiem!!!

 

 "Erudītākie Lāčplēši un Laimdotas" plakāts