Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Koncerts „Vai dzirdi? Pavasaris!”
Autors: Sarmīte Stikāne | 09.03.2016 | Komentāru nav

Jēkabpils Tauta namā plkst. 17.30 ar koncertu „Vai dzirdi? Pavasaris!” viesosies Rīgas 45. vidusskolas radošie kolektīvi.

„Skola tiem, kam mūzika sirdī”, tā skan Rīgas 45.vidusskolas  sauklis, kas ikdienā ir spilgti saskatāms daudzo muzikāli radošo kolektīvu darbībā.

Skolā iespējams apgūt vokālu un dažādu pūšamo instrumentu, ģitāras, vijoles, sitaminstrumentu, klavieru vai akordeona spēli individuālās nodarbībās. Lai,  instrumentu  spēles mācīšanās process būtu aizraujošāks , tiek veidoti dažāda  sastāva instrumentālie un vokāli instrumentālie ansambļi. Tāpat skolā aktīvi darbojas vokālie ansambļi un kori. Radošo kolektīvu daudzveidību bagātina arī skolas tautas deju kolektīvu grupas.

Koncertā piedalīsies instrumentālie, vokālie un vokāli instrumentālie ansambļi, pamatskolas, vidusskolas un skolotāju jauktais koris. Programmā skanēs latviešu mūzikas, tautas dejas un oriģināldejas, tautas dziesmu apdares. Vidusskolas posmā vairāk tiek apgūta populārā un džeza mūzika, līdz ar to, koncertā izskanēs mūzika ar džeza stilistikas un populārās mūzikas noskaņā.

Laipni lūgti saklausīt pirmās pavasara skaņas kopā ar Rīgas 45. vidusskolas radošajiem kolektīviem!

Pēc koncerta sadarbības ballīte jauniešiem! Koncerts ir BEZ MAKSAS.

Plakātu var apskatīt šeit.