Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Klubiņa "Vanagi" bērnu darbu izstāde
Autors: admin | 26.09.2013 | Komentāru nav

Vanagi izstāde„Mīļie un cienījamie vecāki un kaimiņi!
Mēs ļoti gribam parādīt jums, kā mēs zīmējām savā klubiņā. Atnāciet lūdzu pie mūsu  klubiņa vārtiem, aplūkojiet mūsu izstādi un atstājiet savus vertējumus SPECIĀLAJĀ pastkastītē.

Pils rajona bērni” 

Tādu neparastu aicinājumu uz izstādi saņēma Pils rajona iedzīvotāji pagājušo trešdien. Šo aicinājumu izplatīja Pils rajona brīvā laika pavadīšanas kluba „Vanagi” apmeklētāji . Uz žoga pie kluba teritorijas bērni izvietoja savus labākos darbus! Ar filozofisko dziļumu un neparasto dzīves uztveri izbrīna Jaroslava Baranova mākslas darbi, autoram ir iedzimta krāsu un kompozīcijas izjūta. Vairāki izstādes apmeklētaji kā vienu no labākiem atzīmēja Evijas Sīpoliņas ainavas, pat nezinot, ka viņai ir tikai 9 gadi! Uz kopējā fona izceļas ar savu neierasto, fantastisku skaistumu Nastjas Nikulinas gleznas. Savukārt Jekaterinas Goršelatovas darbi priecē acis ar maigām krasām un izteiktu sievišķīgumu. Izstādē piedalījās arī Daniels Makovejevs, Laura Babkova, Lāsma Leice, Vitālijs Vološčuks, Jūlija Volosanova,  Monika Hakimjanova, Veronika Krūmiņa, Aivis Berģis.

Mēs gribam izteikt pateicību Pils rajona iedzīvotajem par atbalstu un labām atsauksmēm, kā arī Jurim Saldakam, kurš gan izstādes sagatavošanas laikā, gan visu laiku, kopš darbojas klubiņš, atbalstīja mūs materiāli un morāli. Kā arī bija ļoti pacietīgs attiecībā pret mūsu apmeklētāju bezgalīgam blēņām!

Sākot ar oktobri, klubiņā vienu reizi nedeļā notiks nodarbības ar pašiem mazākiem bērniem. Ir paredzēts izveidot divas grupas: bērni vecumā no 10 mēn. līdz 1,5 gadam un bērni vecumā no 3 līdz 4 gadiem. Interesenti var saņemt informāciju pa tālruņiem 28788954 vai 27168166.

J. Grahoļska-Krjukovska, V.Permanickis