Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Klubiņā ‘’Atslēga” ienāca pavasaris!
Autors: Lilija Ražinska | 13.03.2018 | Komentāru nav

Kad dabā jūtamas pavasara vēsmas un  ziema gatava padoties, arī BJC klubiņa ”Atslēga” bērni gatavi pavasarīgām pārmaiņām.

3 nedēļas bērni plānoja, organizēja, eksperimentēja, mācījās pasākumam “Stilīgas idejas, kas pamodina pavasari”. Meitenes Liāna, Katja un Marina izvēlējās modeļus, kurus gatavoja šim pasākumam. Bija jāpārdomā gan apģērba stils, gan viegli veidojamas frizūras un  prezentēšana. Pārējie bērni iestudēja dejas, lai pasākumā būtu brīvāka atmosfēra.

6. martā notika gaidītais  nopietnais pasākums, jo meiteņu radošumu vēroja un vērtēja profesionāla žūrija.  Žūrijā tika uzaicinātas salona ‘’Loreta” frizieres Ilze Elksne un Liene Ancāne.  Kā žūrija novērtēja meiteņu darbu? Nomināciju “Radošākā” ieguva Liāna, “Romantiskākā” – Marina, bet par ” Sportiskākā”  balvas ieguvēju , tika nominēta Katja.

Pēc nopietnākās un atbildīgākās pasākuma daļas, iniciatīvu  pārņēma  žūrijas frizieres. Tika  atbildēts uz bērnu  uzdotajiem jautājumiem un novadīta meistarklase, kurā meitenes iemācījās pīt  košas turku bizītes.

Paldies visiem dalībniekiem un skatītājiem, kuri piedalījās pasākumā!

Tā klubiņā ‘’Atslēga” ienāca pavasaris!

Sagatavoja kluba vadītāja I.Rimeiķe

Klubiņā ‘’Atslēga” ienāca pavasaris!