Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 14. aprīlim, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

“Kāpiens” ar aktieri Ediju Zalaku
Autors: Ieva Gādmane | 06.12.2017 | Komentāru nav

"Kāpiens" Edijs ZalaksJauniešu klubs “13. pirmdiena” un Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina jauniešus uz otro ikmēneša sarunu cikla “Kāpiens” tikšanos 2018. gada 8. janvārī plkst. 17:00 Jēkabpils Tautas nama kamerzālē. Tajā jauniešiem būs iespēja iepazīt Dailes teātra aktieri Ediju Zalaku.

Lai apmeklētu pasākumu, jāaizpilda pieteikuma ankta, kas atrodama portālā www.jekabpils-jauniesi.lv

Jēkabpils jauniešu klubs “13. pirmdiena” sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību līdz pat 2018. gada beigām, par godu Latvijas simtgadei, organizē sarunu ciklu “Kāpiens”. Sarunu cikla mērķis ir jauniešiem neformālā gaisotnē iepazīt radošas un iedvesmojošas personības Latvijā un Jēkabpilī, kā arī uzzināt dažādu profesiju aizkulises.

“Kāpiens” līdz savam mērķim, līdz vietai, kur atrodamies šobrīd. “Kāpiens”, kas mūs vēl sagaida, lai nokļūtu, kur vēlamies būt.