Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 14. aprīlim, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Kā prezentēt sevi sociālajos tīklos
Autors: Elīna Puķe | 09.01.2018 | Komentāru nav

Jēkabpils BJC aicina vidusskolēnus pieteikties apmācībām “Kā prezentēt sevi sociālajos tīklos!"

Prezentet_plakats

Ko un kā publicēt? Kā mani redzi citi lietotāji? Kā sevi prezentēt caur sociālajiem tīkliem? Ko darīt un ko nedarīt sociālajos tīklos, lai iegūt savu sapņu darbu? Apmācībās iegūsi atbildes uz šiem un vēl citiem jautājumiem, uzzināsi par sociālo mediju izmantošanu un to iespējām veiksmīgākai karjerai, kā arī attīstīsi prasmes, kā tos izmantot sevis prezentēšanai.

KAD? 2018. gada 18. janvārī
CIKOS? no pl.10.30 līdz 15.00
KUR? Jēkabpils BJC, Brīvības iela 258, Jēkabpilī.

Pieteikšanās līdz 16.janvārim, aizpildot pieteikumu http://ejuz.lv/prezentesanajekabpilsbjc. Dalībnieku skaits ierobežots, apmācību dalībniekiem tiks nodrošinātas pusdienas.
Apmācības vadīs neformālās izglītības apmācītāja, Jauniešu studija "BaMbuss" un dažādu vietējos un starptautisko projektu vadītāja Līga Siliņa.