Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Jaunieti, piesakies akcijai „JAUNS un BRĪVPRĀTĪGS”
Autors: Lilija Ražinska | 11.02.2019 | Komentāru nav

Jauns un brīvprātīgs plakātsBiedrība „Jēkabpils NVO resursu centrs” pilsētas jauniešiem sniedz iespēju piedalīties brīvprātīgā darba akcijā skolēnu pavasara brīvlaikā, no 11. līdz 22. martam. Akcija „JAUNS un BRĪVPRĀTĪGS” norisināsies pirmo gadu projekta „#runaarmanijekabpils” ietvaros.

Kļūt par brīvprātīgo akcijā ir aicināts ikviens 15 – 25 gadus vecs jaunietis, kurš vēlas iepazīt brīvprātīgo darbu tepat Latvijā. Pavasara akcijā brīvprātīgā darba veicējus labprāt uzņems Jēkabpils reģionālā slimnīca, Jēkabpils pansionāts, Jēkabpils dzīvnieku patversme un biedrības „Jēkabpils NVO resursu centrs” dienas centrs „Kopā būt”. Katrā no minētajām organizācijām akcijas dalībnieki varēs iegūt dažādu pieredzi – iepazīt medicīnas personāla darbu, uzņemties atbildību un pavadīt dienu ar dzīvniekiem vai senioriem. Tā ir lieliska iespēja iegūt jaunus draugus, dibināt kontaktus un apgūt jaunas prasmes un zināšanas, kas vēlāk dzīvē var noderēt.

Piesakies sev interesējošajai vakancei jau šodien rakstot uz e-pastu: nvoresursi@inbox.lv vai portālā www.brivpratigie.lv. Vairāk informācijas zvanot 25971492 vai 28395188.

Maira Tropa
Jēkabpils NVO resursu centrs

Projekts "#runaarmanijekabpils" īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.