Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Jaunieši no kluba “13.pirmdiena” atbalsta akciju “Paēdušai Latvijai!”
Autors: Lilija Upīte | 14.03.2022 | Komentāru nav

Akcija_paedusai_latvijaiVai tās būtu maznodrošinātās ģimenes vai pensionāri, ir skumji, iedomājoties, cik daudziem Latvijā ir nepieciešama palīdzība. Tomēr mums ir prieks zinot un redzot pierādījumus tam, ka cilvēki visapkārt cenšas palīdzēt.

Sestdien 19. martā un svētdien 20.martā no pulksten 11.00 līdz 19.00 T/C “Sēlija” veikalā “Rimi” jau vairākus gadus pēc kārtas  norisināsies labdarības akcija “Paēdušai Latvijai”. Šī akcija notiek, lai palīdzētu daudzbērnu ģimenēm, maznodrošinātiem cilvēkiem, senioriem, personām ar invaliditāti un zemiem ienākumiem. Šogad aicinām atbalstīt arī Ukrainas bēgļus.

Mēs, brīvprātīgie no jauniešu kluba “13. pirmdiena”, kas darbojas Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centra paspārnē,  labprātīgi un ar prieku iesaistāmies šajā labdarības akcijā, kura norit jau vairākus gadus.

Aicinām 8-10 jauniešus piebiedroties mūsu rindām un palīdzēt cilvēkiem, ziedojot savu brīvo laiku, smaidus un pozitīvo enerģiju!

,,Ja tu palīdzēsi citiem, noteikti arī kāds tev palīdzēs gūtā brīdī,” tā apgalvo jaunieši, piedaloties akcijā “Paēdušai Latvijai!”

Pieteikšanās pa mob.29633045

Sagatavoja kluba vadītāja Lilija Upīte