Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Jaunieši no “13.pirmdienas” atbalsta akciju “Paēdušai Latvijai!”
Autors: Krista Ūbele un Anna Fedulova | 17.11.2018 | Komentāru nav

Vai tās būtu maznodrošinātās ģimenes vai pensionāri, ir skumji, iedomājoties, cik daudziem Latvijā ir nepieciešama palīdzība. Tomēr mums ir prieks zinot un redzot pierādījumus tam, ka cilvēki visapkārt cenšas palīdzēt.

Sestdien 10. novembrī no pulksten 11.00 līdz 21.00 Rimi veikalos Rīgā un visās lielākajās Latvijas pilsētās, to skaitā Jēkabpilī, jau sesto gadu notika labdarības akcija “Paēdušai Latvijai”. Šī akcija notiek, lai palīdzētu daudz bērnu ģimenēm, maznodrošinātiem cilvēkiem, senioriem, personām ar invaliditāti un zemiem ienākumiem. Un vienmēr ir cilvēki, kuri ar atsaucību vēlas palīdzēt.

Arī mēs, brīvprātīgie no jauniešu kluba “13. Pirmdiena”, kas darbojas Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra paspārnē, ceturto reizi ar jauniešu kluba vadītāju Liliju Ražinsku, labprātīgi un ar prieku iesaistījāmies šajā labdarības akcijā, kura norit jau vairākus gadus. Daži no mums piedalījās pirmo reizi, turpretī citi jau bija guvuši pieredzi iepriekšējos gados. Kopā no mūsu pulka mēs bijām 8 – Anna Fedulova, Rinalds Druviņš, Laura Ozoliņa, Renārs, Krista Ūbele, Laura Kursīte – Kursiša, Anna Anete Strādere, Aivis Šatalovs. Visi ieguva jaunu pieredzi un ceram, ka ar savu atsaucību var iedvesmot citus piedalīties šādos labdarības pasākumos un nekad neaizmirst par trūkumā esošajiem.

Jaunieši apgalvo, ka nebija tik viegli uzrunāt cilvēkus, jo ne visi piekrita un vēlējās ziedot vai nu  laika trūkuma dēļ, vai vienkārši nevēlējās atbalstīt akciju. Tomēr,  izskaidrojot akcijas milzīgo nozīmi un vērienu, pircēji atbalstīja vēlmi palīdzēt, bet mēs, jaunieši, jutāmies  lepni un gandarīti.

,,Ja tu palīdzēsi citiem, noteikti arī kāds tev palīdzēs gūtā brīdī,” tā apgalvo jaunieši, piedaloties akcijā “Paēdušai Latvijai!”

Pateicamies Pārtikas bankai “Paēdušai Latvijai” un veikalu tīklam “Rimi”, par akciju un iespēju iesaistīties brīvprātīgajā darbā!

Protams, paldies sakām arī visiem ziedotājiem, mēs visi bijām lieli malači!

Sagatavoja jauniešu kluba un akcijas atbalstītājas A.Fedulova un K.Ūbele