Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Jaunieši no “13.pirmdienas” atbalsta akciju “Paēdušai Latvijai!” (1)
Autors: Lilija Ražinska | 10.11.2020 | Komentāru nav

Jau desmito gadu pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai” partneris ir lielveikalu tīkls Rimi, ziedojot produktus lielākā apjomā un divreiz gadā palīdzot organizēt pārtikas paku akcijas Rimi veikalos visā Latvijā. Akcijā “Paēdušai Latvijai” šogad  piedalījās 45 Rimi veikali, no tiem 22 veikali Rīgā, četri – Daugavpilī, pa diviem veikaliem Rēzeknē, Ventspilī, Liepājā, kā arī Rimi veikals Jēkabpilī, kas atrodas T/C “Sēlija”.

13Pirmdiena_paedusai_latvijaiSestdien 17.oktobrī no pulksten 11.00 līdz 20.00 Rimi veikalā  Jēkabpilī notika labdarības akcija “Paēdušai Latvijai”. Šī akcija notiek, lai palīdzētu daudzbērnu ģimenēm, maznodrošinātiem cilvēkiem, senioriem, personām ar invaliditāti un zemiem ienākumiem. Un vienmēr ir cilvēki, kuri labprāt vēlas palīdzēt.

Arī mēs, brīvprātīgie no jauniešu kluba “13. Pirmdiena”, projekta “Dzīves prasmju laboratorija” ietvaros, savā labo darbu sarakstā ieplānojām šo akciju un ar prieku iesaistījāmies. Daži no mums piedalījās pirmo reizi, turpretī citi jau bija guvuši pieredzi iepriekšējos gados. Jaunieši apgalvo, ka nemaz nav tik viegli uzrunāt cilvēkus, jo ne visi piekrīt atbalstīt akciju, ziedojot pārtikas paku. Tomēr ir prieks par to,  ka izskaidrojot šīs akcijas milzīgo nozīmi un vērienu, pircēji kļūst atsaucīgāki, smaidīgāki un piekrīt palīdzēt. Mēs, jaunieši, tad jutāmies  lepni un gandarīti.

,,Ja tu palīdzēsi citiem, darot labu darbu, noteikti arī kāds tev palīdzēs gūtā brīdī,”- tā apgalvo jaunieši, piedaloties akcijā “Paēdušai Latvijai!”

Šogad pa visu Latviju ir izsniegtas 4661 pārtikas pakas un palīdzību saņēmuši 13503  cilvēki. Pateicamies Pārtikas bankai “Paēdušai Latvijai” un veikalu tīklam “Rimi”, par akciju un iespēju iesaistīties brīvprātīgajā darbā! Protams, paldies sakām arī visiem ziedotājiem, mēs visi bijām lieli malači!

Sagatavoja jauniešu kluba vadītāja L.Ražinska

Aicinām sekot aktualitātēm Jēkabpils BJC mājas lapā www.jekabpils-bjc.lv, https://www.facebook.com/jekabpilsBJC, https://www.facebook.com/13pirmdiena