Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Jēkabpils uzņēmējs – prakses devējs jaunietim!
Autors: Dzintra Lindāne | 17.01.2014 | Komentāru nav

23.01.2014. plkst. 16.00 Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā notiks paneļdiskusija, kurā uzaicināti piedalīties Jēkabpils uzņēmēji/darba devēji un pilsētas skolu 9.-12.klašu skolēni (5-7 skolēni no katras skolas). Pasākumā piedalīsies Sarmis Kalniņš (SIA „Sedumi”), Inese Berķe (Jēkabpils Vēstures muzejs), Zanda Lamba (LDDK, IK „Zanda Lamba”), Lidija Jansone (JUB), Mārtiņš Svilis (SIA „Marteks”), Matīss Krēsliņš (JIC Biznesa inkubators, LTRK). Ievadā diskusijas dalībniekus iepazīstināsim ar darba tirgus un profesiju pieprasījuma prognozēm (Zanda Lamba). Tad sekos moderatora vadīta diskusija par prakses un darba iespējām pilsētā, par to, ko piedāvā darba devēji, ko viņi gaida no jauniešiem kā nākamajiem darba ņēmējiem.

Laipni lūgti interesenti!

Pieteikties pie Dzintras Lindānes pa e-pastu dzintra.lindane@inbox.lv līdz 20.01.2014., minot skolēna vārdu, uzvārdu un klasi.