Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Jēkabpils novada toņi un pustoņi ceļo uz Rīgu
Autors: Everita Stradiņa | 26.04.2023 | Komentāru nav

Reizē ar vasaras tuvošanos arvien tuvāk ir skaistais Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāls “Toņi un pustoņi”, kas jūnija sākumā norisināsies Rīgā. Arī Jēkabpils novada interešu izglītības programmu audzēkņi gatavojas šim notikumam un piedalās vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā “Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi”. Divas kārtas jau notikušas un esam priecīgi par mūsu dalībnieku sasniegumiem!

No 17 mākslas darbiem, kas tika izvirzīti uz konkursa 2.kārtu “Latgales toņi un pustoņi” Daugavpilī, laureātu titulu ieguva 11.

Tie ir: Jēkabpils novada BJC pulciņa “Šūšanas studija” kopdarbs “Sēlijas saucējas”, (skolotāja Anda Ozoliņa-Krūmiņa), pulciņa “Radošie” kolektīvais darbs “Zaķīšu pirtiņa” (skolotāja Inga Kursīte), Aknīstes vidusskolas mākslas pulciņa trīs audzēkņu darbi – Ģirts Zinars “Āžu miests”, Rinalds Miglāns “Sēlijas mežos” un Emija Geituse “Draugi” (skolotāja Eva Joča), Jēkabpils 2.vidusskola – divi kopdarbi “Daugavas vēstules” un “Daugavas krastā” (skolotāja Inga Kursīte), Jēkabpils 3.vidusskola – Karlīna Veselova “Ar Auseklīti” (skolotāja Daina Eglīte), Jēkabpils Valsts ģimnāzija – Elvita Bilinska “Div’ māsiņas sasatika”, Evelita Kristapsone “Pilsētā pie upes”, Elīna Strašnova “Rakstu raksti” (skolotāja Elga Skrebele).

Sveicam mūsu dalībniekus un skolotājus par sasniegumiem!

 

Bjc_toni_pustoni_daugavpils