Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Jēkabpils jauniešu dome
Autors: Elīna Puķe | 08.10.2018 | Komentāru nav

Jekabpils_jauniesu_dome_afisa

Zem jautājuma zīmes var būt ikviena seja. Varbūt tā būs tieši tavējā? Arī ikkatram no mums sava darbība JJD ir sākusies, ar lielu vēlmi darboties, taču nēpārliecībā par sevi. Arī tu šobrīd domā: Nu nē, varbūt tomēr nākamreiz?

Pārkāp savu komforta slieksni un nāc pierādi sevi, pastāstot par savām prasmēm un talantiem, kā arī nesaspringtā gaisotnē uzdosim Tev pāris jautājumus. Ja esi atvērts, motivēts un vienkārši darīt gribošs, aicinām Tevi pievienoties Jēkabpils Jauniešu domes komandai. Gaidīsim Jūs Jauno biedru atlasē Brīvības ielā 258a jau 14.oktobrī!

Tiekamies! #jekabpils #jauniesudome