Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Jēkabpils Jauniešu diena 2018 preses relīze
Autors: Kitija Kitova | 24.05.2018 | Komentāru nav

Ar patīkamām un neaizmirstamām emocijām aizvadīta Jēkabpils jauniešu diena 2018!

19.maijā norisinājās Jēkabpils Jauniešu diena ’18, vasaras iesildīšanas grandiozākais pasākums, ko rīkojā aktīvā jauniešu organizācija - Jēkabpils Jauniešu dome. Pasākuma gaitā visi, gan sportisti, gan atbalstītāji, saņēmām daudz patīkamu un neaizmirstamu emociju.

Ikkatrs jaunietis varēja pierādīt sevi dažādos sporta veidos,  pludmales volejbols, strītbols, ielu florbols, ielu futbols, “Street Workout”, BMX un INLINE, kā arī piedaloties konkursos, kas norisinājās pasākuma gaitā. Šogad  mūsu skatienus pievērsa JJD cars dalībnieku spēkrati, kas piešķīra vēl jaudīgākas un spridzinošākas sajūtas. Savus spēkus varēja pārbaudīt arī treniņā ar profesionālu treneri, kur katrs varēja pārliecināties par savu izturību. Kā arī savas prasmes aicinājām pierādīt galda hokejā un galda tenisā. Protams, nevarējām aizmirst par mākslinieciskajām dvēselēm, kam bija paredzēts mākslas stūrītis. Nedaudz atvilkt elpu un baudīt patīkamo atmosfēru varēja JJD Chillspotā. Kā maziem, tā  lieliem visas dienas garumā piedāvājām neparastas piepūšamās atrakcijas, kur patērēt uzkrātās emocijas un spēkus.

Spriedze, komandas saliedētība un emocijas, tas viss raksturo šī pasakuma atmosfēru. Katra komanda izspēlēja savu stiprāko kārti, lai tiktu pie uzvaras un padarītu vasarīgo dienu vēl karstāku.

Pasākuma noslēgumā mūs sagaidīja grandioza apbalvošana un pašmāju repera Edavārdi koncerts, kas priecēja ikviena ausis un dienu padarīja atmiņām pilnāku. Šis bija tikai sākums vasaras neaizmirstamajiem piedzīvojumiem. Laiks ir tagad-nāc un uzvari!

 

 

Fotomirkļus vari meklēt mūsu Instagram kontā @jauniesudome Foto: Ritvars Stankevičs