Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Jēkabpils jaunieši forumā „Ievirzi Latviju!”
Autors: Elizabete Mitre | 24.11.2013 | Komentāru nav

Šī gada 7. un 8. novembrī notika otrais Latvijas – Šveices sadarbības programmas rīkotais „Nacionālais jaunatnes politikas forums - Ievirzi Latviju”. Forums notiek reizi trīs gados. Šogad tajā pulcējās 250 dalībnieku no visas Latvijas, tajā skaitā arī vairāki pārstāvji no Jēkabpils skolām un Jēkabpils Bērnu jauniešu centra. Divas dienas dalībnieki pavadīja Jūrmalā, viesnīcā „Lielupe”, kura nodrošināja foruma dalībnieku aktīvu līdzdarbošanos nakšņošanu un ēdināšanu.

Pasākuma mērķis ir veicināt atbalstu jauniešu iniciatīvām, nodrošināt uz jauniešiem orientētus pasākumus, kā arī piedāvāt dažādas iespējas brīvā laika lietderīgai pavadīšanai.

Foruma programmā bija iekļautas vairākas izglītojošas prezentācijas, diskusijas, kā arī konkursi par Latvijas politisko attīstību un jauniešu nozīmi tajā. Lielāko foruma daļu dalībnieki pavadīja izvēlētās darba grupās par sev tīkamo tēmu, kurās risināja aktuālas problēmas un meklēja to risinājumus. Pirmajā foruma dienā darba grupas strādāja pie problēmu risināšanas Latvijas mērogā, bet otrā diena bija veltīta, lai risinātu jauniešiem aktuālās problēmas  ne tikai Latvijas , bet Eiropas mērogā. Programmas vakara daļā bija iekļautas arī dažādas izklaides, piemēram, spēles, kino un dejas.

Foruma noslēgumā tika apkopotas idejas un uzdevumi, kuri jāveic, lai ievirzītu Latviju un tās jauniešus veiksmīgā politiskas attīstībā un radošā uzņēmējdarbībā.

Paldies Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra metodiķei Sarmītei Stikānei par iespēju piedalīties forumā.

 Elizabete Mitre
Jēkabpils Valsts ģimnāzija, 12.klase

Jēkabpils jaunieši forumā „Ievirzi Latviju!” Jūrmalā 2013.gada 7. un 8. novembrī