Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 14. aprīlim, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Jēkabpils bērni viesojas Červionka-Leščinā, Polijā
Autors: Lilija Ražinska | 21.06.2019 | Komentāru nav

Jēkabpils Bērnu un Jauniešu centra audzēkņi, kuri apmeklē poļu valodas un kultūras tradīciju pulciņu, no 8.jūnija līdz 16. jūnijam ciemojās sadraudzības pilsētā Červionka-Leščina. Novembrī, svinot Latvijas un Polijas neatkarības simtgadi, projekta  ietvaros, bērni jau viesojās sadraudzības pilsētā, dzīvoja poļu ģimenēs.

Šoreiz, sadraudzības pilsētas Červionkas-Leščinas mērs un 4.vidusskolas vadība, aicināja poļu valodas un kultūras tradīciju pulciņa bērnus no Jēkabpils, viesošanās laikā, apmeklēt  skolas nodarbības, ka arī piedalīties dažādās ekskursijās. Bērni aizbrauca uz vienu no skaistākajām Eiropas pilsētām, uz Wroclawu, iepazinās ar koncentrācijas nometni Auešvicē, relaksējās akvaparkā, piedalījās izbraucienā ar zirgu pajūgiem pa piepilsētas teritoriju un piedalījās daudzās citās izklaidēs.

Skaista daba, sena un bagāta vēsture protams atstāja iespaidu, bet sv arīgākais - cilvēki! Poļu ģimenes, kur viesojas mūsu bērni, izdarīja visu iespējamo, lai šīs nedēļas laikā, viņi justos gaidīti, tika aprūpēti un samīļoti!

Paldies mūsu poļu mammas un tēti! Liels paldies sadraudzības pilsētas Červionkas-Lesčinas  mēram Vieslavam Janiševskim un pilsētas vadībai, ka arī Tadeuša Kostjuški 4.vidusskolas darbiniekiem par lieliski pavadīto laiku un piedzīvojumiem pilno nedēļu. Esam pateicīgi par atbalstu Polijas Republikas vestniecībai Rīgā un Jēkabpils pilsētas pašvaldībai.

BJC pedagogs J.Graholska-Krjukovska