Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Izstāde "Es stāstu Latviju"
Autors: Everita Stradiņa | 03.05.2023 | Komentāru nav

Bjc_es_stastu_latviju_plakatsMaijā Latvija top zaļa – dabā manāma visdažādāko zaļās krāsas toņu saspēle, jo uzplaukst gan koku un krūmu, gan ziedu lapas. Maijā Latvija zied – priežu un egļu putekšņainajos čiekuros, bērzu skarās, vizbulēs, aromātiskajās ievās. Latvija ir mūsu daba. Dabas raksti vijas cauri mūsu zemei un tās skaistumu bagātina gadalaiku maiņa, krāsas un dzīvā radība.

Katru gadu, tuvojoties 4.maija svētkiem, veidojam, radām un gatavojam mūsu mīļajai Latvijai sveicienus. Jēkabpils novada skolu interešu izglītības vizuālās mākslas programmas pulciņu audzēkņi dāvina Latvijai mākslas darbu izstādi, kas no 3. maija būs apskatāma Bērnu un jauniešu centrā Jēkabpilī, Brīvības ielā 258. Savos radošajos darbos skolēni atspoguļojuši dabu, izstāstot savu Latviju ar mākslas izteiksmes līdzekļiem.

Izstādē apskatāmi darbi no Aknīstes, Zasas, Salas vidusskolām, Jēkabpils Valsts ģimnāzijas, Jēkabpils 3.vidusskolas, Biržu pamatskolas un Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centra.

Paldies ikvienam izstādes dalībniekam par skaistajiem darbiem! Paldies skolotājiem par atbalstu un ierosmi! Tas ir apliecinājums tam, ka mēs Redzam, Sajūtam un Lepojamies ar savu zemi!

Izstāde apskatāma līdz 30.jūnijam.

 

Bjc_es-stastu_latviju_izstade