Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Improvizācijas teātris apvieno Jēkabpils un Madonas jauniešus
Autors: Lilija Ražinska | 24.02.2016 | Komentāru nav

Šī gada 23. februārī Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra jauniešu kluba “13.pirmdiena” jaunieši viesojās Jēkabpils Agrobiznesa koledžā, kur kopā ar  Madonas Bērnu un jauniešu  centra improvizācijas teātra “Tinte” jauniešiem un viņu pedagoģi Inesi Zīli un koledžas jauniešiem vispirms noskatījās improvizācijas teātra izrādi, bet vēlāk līdz 22.00 paši  piedalījās improvizācijas teātra meistarklasē, ko vadīja trenere Inese Zīle. Meistarklases dalībnieki izspēlēja dažādas situācijas, notikumus, izmantojot ķermeņa valodu, žestus, lomu spēles.

Lai iepazīstinātu ar kluba darbību, aktivitātēm un savām prasmēm, jauniešu kluba dalībnieki bija sagatavojuši muzikālu sveicienu - prezentāciju.

Vakara gaitā tika kronēta Mis un Misters. Neformālā gaisotnē Madonas un Jēkabpils jaunieši iepazinās tuvāk un runāja par sadarbības veidiem nākotnē.

Inese Zīle - sertificēta Teātra sporta trenere, praktiķe (pieredze improvizācijas teātra pasniegšanā no 2001.gada), lektore, režisore, pedagogs.
“Mīlu caur savu darbu satikt cilvēkā – cilvēku, dabīgu, īstu un laimīgu. Zinu, ka jebkurš cilvēks var būt radošs, brīvs un spēj sevi iemīlēt kā īstu brīnumu. Radīt košumu sev apkārt - mājā, darbā un ceļā.”

Paldies koledžas jauniešiem par jauko un viesmīlīgo uzņemšanu!