Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Iespēja ģimenēm iesaistīties aktivitātē “Iegriezt saulīti”
Autors: Elīna Ziediņa | 15.06.2021 | Komentāru nav

BJC_Iegriezt_Sauliti_2021_afisaBiedrība “Jauniešu klubs “13.pirmdiena”” aicina ģimenes uz neformālu aktivitāti saulgriežu un Līgo svētku noskaņās – “Iegriezt saulīti”. Pasākuma laikā, aicināsim ģimenes, radoši darbojoties kopā ar mūsdienīgiem un dabas  materiāliem,iepazīt latviešu tautas etnisko nemateriālās kultūras mantojumu un izzināt latviešu tautas tradīcijas, paražas.

Plānotas sekojošas darbnīcas: līgo  vainagu un/vai pušķu veidošana, siera siešana un pīrāgu cepšana, došanās rotaļās un spēlēs kā arī Līgo svētku tradīciju izzināšana. 

  • Aktivitāte plānota 20. jūnijā no plkst. 14:00 – 18:00, tā notiks Pils rajonā 44, Jēkabpilī.
  • Pieteikšanās zvanot pa tālr. 26442577
  • Pieteikšanās līdz 17. jūnijam, vietu skaits ir ierobežots.

Aktivitāte plānota balsoties uz informāciju, ka no 15. jūnija tiks atļauti publiski pasākumi. Aktivitātē varēs piedalīties bērni līdz 12 gadu vecumam, neko neuzrādot, savukārt pieaugušajiem nepieciešams uzrādīt digitālo Covid sertifikātu.

Apmeklētājiem jāievēro distancēšanās un sanitārie protokoli atbilstoši MK izdotajiem Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai noteikumiem.

Visa laba Jāņu zāle,
Ko plūc Jāņu vakarā.
Jāņu nakti zelta rasa
Katrā zāles galiņā.

Pasākumā tiks fotografēts un filmēts. Video un fotogrāfijas no pasākuma, tai skaitā ar apmeklētājiem tajos, var tikt publicēti pēc pasākuma

Projektu “Draudzīga ģimene pašvaldībai”, līguma Nr. 2021.LV/ĢDP/058/19 finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par visām projekta aktivitātēm un radītajiem materiāliem projekta laikā atbild biedrība “Jauniešu klubs “13.pirmdiena””.

Biedrība “Jauniešu klubs “13. pirmdiena””