Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

“Iegriezt saulīti” – sagaidot vasaras saulgriežus
Autors: Elīna Ziediņa | 02.07.2021 | Komentāru nav

BJC_iegriezt_sauliti_foto (1)20. jūnijā Biedrība “Jauniešu klubs “13.pirmdiena”” ar pirmo aktivitāti “Iegriezt saulīti” uzsāka projekta “Draudzīga ģimene pašvaldībai” īstenošanu. Aktivitāte notika Jēkabpils BJC brīvā laika klubiņa “Vanagi” pagalmā.

Aktivitātes laikā ikvienam tās apmeklētājam bija iespēja piedalīties un sajust īsto saulgriežu enerģiju un kopā būšanu caur 4 radošām un izglītojošām darbnīcām: „Kas pulcējās sētiņā”,  „Visa laba Jāņu zāle...”, „Gaismas simbols” un “Iegriezt saulīti uz gaismu!”. Darbnīcu ietvaros uz dzīvās uguns tika siets Jāņu siers, cepti pīrāgi un saldās maizītes, pīti vainagi, dziedāts, dejots, spēlētas spēles un iets rotaļās. Tā bija iespēja ģimenēm esot visiem kopā piedzīvot vasaras saulgriežus caur latviskajām tradīcijām, apgūt ko jaunu vai sen aizmirstu un smeltos spēku visam gadam, tādejādi stiprināt  savas ģimeniskās vērtības un pavadīt laiku visiem kopā kvalitatīvi un vērtīgi. Bijām priecīgi, ka mūsu vidū bija arī Līga un Jānis, kurus godinājām aktivitātes sākumā.

Paldies ikvienai ģimenei par dalību aktivitātē “Iegriezt saulīti” un kopā būšanas prieku. Paldies visu radošo un izglītojošo darbnīcu vadītājiem un brīvā laika klubiņa “Vanagi” vadītājai par viesmīlīgo uzņemšanu!

Projektu “Draudzīga ģimene pašvaldībai”, līguma Nr. 2021.LV/ĢDP/058/19 finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par visām projekta aktivitātēm un radītajiem materiāliem projekta laikā atbild biedrība “Jauniešu klubs “13.pirmdiena””.

 Biedrība “Jauniešu klubs “13. pirmdiena””
Projekta vadītāja L.Ražinska
Projekta koordinatore E.Ziediņa