Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

GUDRO.LV atklāšanas pasākums
Autors: Lilija Ražinska | 13.10.2014 | Komentāru nav

Ikviens būs gaidīts Bērnu pētnieciski eksperimentālā centra „GUDRO.LV” atklāšanas pasākumā.

17.oktobrī plkst. 16.00 mazie gudrinieki priecāsies sagaidīt lielos gudriniekus centra “GUDRO.LV” atklāšanas pasākumā Jēkabpils BJC, Brīvības 258, 2.korpusa 2.stāvā.

Vecāki, viesi, skolotāji! Mēs esam sagatavojuši nelielus pārbaudījumus un jautājumus, lai atbildētu uz Jūsu – Kāpēc? Priecāsimies, izrādīt mūsu mājvietu un iepazīstināt ar jauno interešu izglītības programmu, kas balstās uz dabā notiekošo procesu izzināšanu caur novērojumiem un eksperimentiem.

No 17.00-18.00 izglītojošais seminārs vecākiem, pedagogiem “Kas izvēlas karjeras kurpes bērniem?”, lektore Mg.SW Ruta Silapētere (pulcēšanās BJC metodiskajā kabinetā, 1.korpusā, 2.stāvā).

Bērnu pētnieciski eksperimentālais centrs “GUDRO.LV” tapis ar RBLF (Rietumu bankas labdarības fonda) un Jēkabpils pilsētas pašvaldības atbalstu.

Idejas atbalstītāji -- fonds “Asni” Rīgā un IIC (Izglītības iniciatīvu centrs) Jēkabpilī. "Fonds ASNI" ir dibināts 2011. gada 16. novembrī ar mērķi veicināt apdāvinātības izpēti un Latvijas bērnu apdāvinātības potenciāla atklāšanu, atbalstu un attīstību.

Paldies vecākiem, jauniešiem un visiem, kuri palīdzēja un atbalstīja parakstu vākšanas periodā.

Tuvāka informācija pie direktora vietnieces L.Ražinskas, 65231284, 29633045

GudroLV Plakāts