Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Gaidot Lieldienas!
Autors: Lilija Ražinska | 27.03.2015 | Komentāru nav

Pirmie gājputni jau ir atgriezušies, arvien biežāk parādās saulīte... Tā ir zīme, ka klāt pavasaris un tuvojas Lieldienas. Mēs zinām, ka ir Zaļā Ceturtdiena, Lielā Piektdiena, Klusā Sestdiena, Pirmās Lieldienas, Otrās Lieldienas,  bet vai jūs zināt, kas ir Radošā Trešdiena?

Tā ir trešdiena, 1. aprīlis, kad visi lieli un mazi , pulksten 15.00 tiek gaidīti klubā „Laipa”, Nameja ielā 16-78. Notiks Lieldienu radošās darbnīcas, kurās gatavosim dekorus galdam un telpām, krāsosim olas, cepsim un vārīsim Lieldienu ēdienus. Uz tikšanos nopietni nenopietnajā Radošajā Trešdienā gaidīs kluba „Laipa” skolotājas Ilze Balode un Ina Rogoļeva.

 

Apraksta nav!