Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

„Gada mazpulcēns” Ivo!
Autors: Lilija Ražinska | 21.06.2018 | Komentāru nav

Ceturto gadu Jēkabpils BJC mācību gada noslēguma pasākumā par aktīvu darbību mazpulkā tiek piešķirta nominācija „Gada mazpulcēns”, kā arī tencinājumi pedagogiem un audzēkņiem par sasniegumiem konkursos, projektos.

Šogad nomināciju „Gada mazpulcēns” ieguva Ivo Krišjānis. Viņš mācās Jēkabpils pamatskolas 4. c klasē, mazpulkā darbojas otro gadu. Viņš ir izstrādājis un aizstāvējis mazpulcēna projektu par tomātiem, bet šogad pēta dažādus piparus. Ivo Krišjānis aktīvi piedalās visos mazpulka pasākumos, konkursos, jo īpaši patīk zīmēt un radoši darboties. Rokdarbus dažādās tehnikās veic ļoti rūpīgi un gaumīgi. Visvairāk Ivo Krišjānis lepojas ar pērlīšu austo rokassprādzi, ko dāvanā saņēma māmiņa. Viņš pats saka: „Man pilna māja ar darbiņiem, ka vairs nav vietas!”

Mazpulcēni Ivo Krišjāni raksturo kā jautru un čaklu zēnu.

Tencinājumus no Jēkabpils BJC direktora Oskara Elkšņa saņēma arī Valters Verečinskis par 1. vietu Zemgales, Latgales un Vidzemes forumā Salaspilī par projektu „Augļu un čika dienas gurķi” un mazpulka vadītāja Sandra Āriņa par radošu un veiksmīgu darbu.

 

Mazpulcens Ivo