Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Gada brīvprātīgais — Darja Semjonova
Autors: Lilija Ražinska | 04.10.2016 | Komentāru nav

Bērnu un jauniešu centra vārdā, visu kluba jauniešu vārdā apsveicam jauniešu kluba “13.pirmdiena” dalībnieci Darju Semjonovu, kura izvirzīta Vidusdaugavas reģiona brīvprātīgo godināšanas pasākumam un tiks godināta 2016.gada 7.oktobrī plkst.15.00 Jēkabpils Tautas namā!

PAR SEVI SAKADarja _Semjonova _2016

Mani sauc Darja. Mācos Jēkabpils Valsts ģimnāzijā. Esmu daudzpusīga, aktīva un sabiedriska. Patīk sadarboties un komunicēt ar cilvēkiem. Vienmēr smaidu, jo smaids dod spēku un uzlādē ar pozitīvu enerģiju. Kā brīvprātīgā darbojos jauniešu klubā “13.pirmdiena”.

MĒS PAR DARJU

Darja Semjonova mācās JVĢ 12.klasē un  organizācijā darbojas jau otro gadu. Viņa ir ļoti pozitīvs cilvēks, kas ir atvērts jaunām idejām ar augstu pienākuma sajūtu. Smaidīga un atsaucīga visam jaunajam. Labprāt uzņemas atbildību koordinēt un virzīt grupu konkrētu uzdevumu veikšanai un mērķa sasniegšanai. Darja Semjonova spēj aizraut citus ar savu ideju un aktīvu darbību ar personisko piemēru. Jau ilgus gadus viņas lielā sirds mīlestība ir folklora un latviešu tautas tradīciju saglabāšana.

Savu brīvo labprāt pavada veicot brīvprātīgo darbu savu vienaudžu un sabiedrības labā. Piedalās  Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra, VISC un IZM  kultūras pasākumu un konkursu organizēšanā un vadīšanā. Aktīvi darbojās sabiedriskā labuma biedrībā „Jauniešu klubā „13.pirmdiena””, kur piedalās nodarbību plānošanā, darbā pie projektu rakstīšanas un realizēšanas. Veido kontaktus ar citām jauniešu organizācijām Jēkabpilī, Latvijā un ārpus Latvijas robežām.

Ir veikusi brīvprātīgo darbu IV Vidusdaugavas NVO reģionālajā forumā (13.11.2016.),  akcijā “Paēdušai Latvijai” tirdzniecības centrā  “Sēlija” (15.04.2016). Ar priekšnesumu 01.10.2016. viesojās pensionāru biedrībā “Sasaiste” suminot starptautiskajā veco ļaužu dienā. Vadījusi rotaļas bērniem Krustpils saliņā. Pilsētas svētku laikā strādājusi ātrlaivu sacensībās. Atbalsta talkas apkārtējās vides sakopšanai.

Darja Semjonova ir piemērs citiem jauniešiem, kuri vēlas sasniegt vairāk un kāpt augstāk gan pa karjeras kāpnēm, gan palīdzot apkārtējiem cilvēkiem  kļūt labākiem un pilsoniski aktīvākiem.