Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

„FasTrack® Fundamentals” – jauna programma-pilotprojekts bērniem
Autors: Alise Kļaviņa | 01.09.2016 | Komentāru nav

No šī gada oktobra Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā tiks īstenota jauna, mūsdienīga programma-pilotprojekts „FasTrack® Fundamentals”. Programma paredzēta 3-8 gadus veciem bērniem, tā ļauj izklaidējošā un interaktīvā veidā mācīt jūsu bērnam nepieciešamās prasmes, lai gūtu panākumus 21. gadsimtā.

Īstenojot programmu, bērniem tiks sniegta iespēja iepazīties ar tādām tēmām, kā bioloģija, tehnoloģija, radošums, zemes zinātnes, mērķi un dzīves stundas, astronomija, matemātika, literatūra, dabas zinātnes, komunikācija, runa, drāma un māksla, ekonomika.

Nodarbību tēmu izklāsta laikā tiks izmantots LCD interaktīvais ekrāns.

Dalībnieku vecums: 3-8 gadi

Nodarbību vieta: Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs

Nodarbību skaits: viena nodarbība reizi nedēļā

Maksa par vienu nodarbību: 4 EUR

Nodarbību vadītājas: Sarmīte Stikāne, Anda Ozoliņa-Krūmiņa, Aiva Kozuliņa

Plašāka informācija par programmu: http://fastrackids.lv/fastrackids-programmas/fastrack-fundamentals/

Pieteikties nodarbībām iespējams, aizpildot Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra administrācijā (Brīvības iela 258, Jēkabpils, 1.korpuss, 2.stāvs) pieejamo iesniegumu

Tālrunis uzziņām: 65231284