Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Eiropas Jaunatnes gada 2022 aktivitātes Jēkabpils jauniešiem
Autors: Elīna Ziediņa | 11.03.2022 | Komentāru nav

Eiropas_Jaunatnes_gads_afisaAtbalstot Eiropas Jaunatnes gada iniciatīvu, aicinām Jēkabpils jauniešus vecumā no 13-25 gadiem uz piecām aizraujošām un darbīgām pēcpusdienām – Izaugsmes veicināšanas piedzīvojumu Jēkabpils Jauniešiem.

Aktivitātes notiks Jēkabpils Agrobiznesa koledžas dienesta viesnīcas 1.stāva zālē, Pasta ielā 1, Jēkabpils, no plkst. 16:30

Aktivitātes plānotas sekojoši:

23.marts "Kā saprast savus talantus/stiprās puses?"

Šajā nodarbībā risināsim tādus jautājumus kā - kas ir mani dabiskie talanti? Ko darīt, ja kaut kas nemaz nepadodas? Vai tas ir okei, ja es atšķiros no citiem jauniešiem?  Nodarbībā jaunieši sapratīs kā koncentrēšanās uz savām esošajām prasmēm var palīdzēt atvērt panākumu durvis karjerā un personīgajā dzīvē. Dalībniekiem būs iespēja iedziļināties savās domās ar dažādiem pašrefleksijas un personīgās izaugsmes uzdevumiem.

6.aprīlis "Kā atbrīvoties no stresa un vairot savu mieru?"

Šajā nodarbībā risināsim tādus jautājumus kā - ko darīt, kad citi mani sadusmo? Kā es varu uzlabot savu noskaņojumu? Kā panākt iekšēju mieru? Nodarbībā jauniešiem būs iespēja apzināties savus šī brīža stresa cēloņus, izmēģināt ikdienā pielietojamas tehnikas savu domu un emociju vadīšanai. Saprast to, ka mēs katrs spējam ietekmēt kā jūtamies.

20.aprīlis "Kā stiprināt pašpārliecinātību?"

Šajā nodarbībā risināsim tādus jautājumus kā - kāpēc cilvēki mēdz justies nepietiekoši? Kas ir upura un uzbrucēja lomas? Kā veidot veselīgu pašvērtējumu? Nodarbībā jaunieši uzzinās dažādus zema pašvērtējuma iemeslus. Katrs dalībnieks varēs padomāt un saprast kāds ir viņa pašvērtējums dažādās situācijās un attiecībās. Dalībnieki iegūs praktiskus ieteikumus kā stiprināt savu pašpārliecinātību ik dienas.

11. maijs "Mērķu izvirzīšanas meistarklase"

Šajā nodarbībā risināsim tādus jautājumus kā - ko es šobrīd dzīvē patiesi vēlos? Kā sevi motivēt kaut ko darīt? Kāda ir mērķu nozīme dzīves panākumiem? Nodarbībā katrs jaunietis iemācīsies kā vienkārši un efektīvi izvirzīt spēcīgus mērķus. Jaunieši gūs iedrošinājumu un iedvesmu uzdrīkstēties sapņot un veidot tādu dzīvi kādu viņi vēlās.

18.maijs "Apzinātības veicināšanas prakse"

Šajā nodarbībā risināsim tādus jautājumus kā - kas atšķir apzinātu cilvēku no mazāk apzināta? Kā šī superspēja palīdz dzīvot "viegli"? Kā katrs cilvēks var pieņemt veiksmīgākas izvēles? Nodarbībā jaunieši iemācīsies dažādus domu, uzmanības un emociju vadīšanas paņēmienus, kuri, ļoti iespējams, palīdzēs mācībās, sportā un hobijos. Apzināties nozīmē - pamanīt. Jo labāk mēs pamanām sevi, savas domas un emocijas jo labāk mēs sevi varam vadīt.

Aktivitātes vadīs apmācību vadītājs un koučs Reinis Širokovs.

Pieteikšanās – aizpildot anketu - https://ej.uz/izaugsme2022

Jautājumu gadījumā lūgums zvanīt pa tālr. 26001913 vai rakstīt uz jekabpils.jaunatne@gmail.com

Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centrs