Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Diskusiju cikls “Dialogs ar iedzīvotājiem”
Autors: Lilija Ražinska | 15.01.2015 | Komentāru nav

Diskusiju cikls “Dialogs ar iedzīvotājiem”2015. gada 8.janvārī Jēkabpils Bērnu un jauniešu direktora vietniece un biedrības “Jauniešu klubs “13.pirmdiena”” vadītāja  Lilija Ražinska kopā ar citiem Jēkabpils un Pļaviņu NVO sektora pārstāvjiem  piedalījās Eiropas Komisijas diskusiju cikla “Dialogs ar iedzīvotājiem” pirmajā diskusijā Rīgas Latviešu biedrības namā.

Tajā  piedalījās un atbildēja uz klātesošo jautājumiem  Valdis Dombrovskis, Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks, atbildīgs par eiro un sociālo dialogu, Frans Timmermans, Eiropas Komisijas priekšsēdētāja pirmais vietnieks un komisāre reģionālās politikas jautājumos Korina Krecu. Tika runāts par politisko un ekonomisko stāvokli ES un pasaulē kopumā. Diskusiju dalībnieki tika aicināti piedalīties arī interaktīvā balsojumā, izmantojot šim nolūkam paredzētās pultis, lai izteiktu savas domas un paustu viedokli.

Tikšanās bija veidota 2 tematiskajos blokos: “Eiropai būtiskākie jautājumi: izaugsme, ieguldījumu pakete, fiskālā atbildība, strukturālās reformas un sociālais dialogs” un “Baltijas reģionam šobrīd būtiskākie jautājumi: reģionālās prioritātes un intereses kontekstā ar Eiropas līmeņa prioritātēm un globālo situāciju”. Pasākuma darba valoda bija latviešu, ar tulkojumu angliski un citās valodās.

Tikšanos iespējams noskatīties http://ec.europa.eu/citizens-dialogues/